Leírás
Cake Me Up aroma, amelyet saját e-folyadékának keverésére terveztek.
Kiváló sajttorta nem hiányozhat egyetlen cukrászdából sem, és nem hiányozhat az ízválasztékunkból sem. Az eper variáns lédúsabb, édesebb és markánsabb, mint a szokásos sajttorta. Próbáld ki, és nem akarsz másikat.
Üdvözöljük a Cake Me Up-ban, megsütöttük Önnek a legjobb süteményeket, pitéket és egyéb desszerteket, amelyeket bármikor élvezhet. Olyan finomságok várnak rád itt, mint a Lava Cake, Tiramisu vagy a klasszikus Almás pite, amellyel sűrű, édes hangokkal és lédús, érett gyümölcsdarabokkal átszőtt utazási alapot élvezhet. Készüljön fel a legjobb desszertekre, süteményekre és desszertekre, amelyek egyedi íze garantáltan megrészegíti ízlelőbimbóit.
A gondos gyártás közvetlenül Csehországban zajlik. Csak a legjobb és legjobb minőségű alapanyagokat használják szigorú felügyelet mellett olyan létesítményekben, amelyek megfelelnek a szigorú előírásoknak. Csak így garantálható egy tökéletes végtermék, amely minden elvárásnak mindig és teljes bizonyossággal megfelel. A csúcstermelésre helyezett nagy hangsúly választja el a minőségi ízeket az átlagtól.
Ezek erősen koncentrált ízek, nem kész töltelékek. Az ízt propilénglikolt és / vagy növényi glicerint tartalmazó bázissal kell összekeverni.
Ajánlott adagolás: 10-12%
Ajánlott érési idő: 3-7 nap
Reviews
There are no reviews yet.